polatlitatilkoyu.com

DUYURULAR

30 ncu Dönem Genel Kurul Kararları

30 ncu Dönem Genel Kurul Kararları

30 ncu Dönem Genel Kurul Kararları Ekte Mevcuttur

2022-07-01
2008 YILINDAN SONRA VEFAT EDEN KAT MALİKLERİMİZ.

2008 YILINDAN SONRA VEFAT EDEN KAT MALİKLERİMİZ.

2008 YILINDAN SONRA VEFAT EDEN KAT MALİKLERİMİZ.

2022-03-20
FİTNESS SALONU KULLANIM KURALLARI

FİTNESS SALONU KULLANIM KURALLARI

FİTNESS SALONU KULLANIM KURALLARI

2018-03-28
SİTE YAŞAM KURALLARI

SİTE YAŞAM KURALLARI

2017-12-10
Tüm Duyuruları Gör

Antalya Hava Durumu

ANTALYA

Döviz Kurları

Ziyaretçi

Çoğul Toplam: 127974
Tekil Toplam: 17504
Bugün: 10
30 ncu Dönem Genel Kurul Kararları

30 ncu Dönem Genel Kurul Kararları

GENEL KURUL TOPLANTI TUTANAĞI

       Polatlı Tatil Köyü Kat Malikleri 30 ncu olağan genel kurul toplantısı için 130 kat malikinden 44 kat malikine elden, 86 kat malikine posta yolu ile 06.06.2022 tarihinde tebligat yapılmıştır. 25.06.2022 tarihinde gerçekleşen toplantıya 30 asil, 42 vekil olmak üzere toplam 72 kat malikinin katılımı ile çoğunluk sağlanmıştır.

       Gündemin 1 nci maddesi; Yönetim kurulu üyesi Ahmet Turgay BAYINDIR tarafından toplantıya katılanlar saygı duruşuna davet edilmiş ve saygı duruşu yapılmıştır. 

      Gündemin 2 nci maddesi; Divan heyetine seçimine geçilmiştir. Divan Başkanlığına Mehmet DÖNMEZ katip üyeliğe Banu Gülçin ALSAN oy birliği ile seçilmişlerdir. Divan heyetine tutanakların imzalanması için oy birliği ile yetki verilmiştir.

       Gündemin 3 ncü maddesi; Yönetim kurulu faaliyet raporu Turgay BAYINDIR tarafından okundu. Yönetim kurulu faaliyet raporu hakkında söz alan olmadı. Raporun ibrası oya sunuldu. Yönetim Kurulu 2021 yılı faaliyet ve işlemleri bakımından oy birliği ile ibra edildi.

      Gündemin 4 ncü maddesi; Denetici raporu Banu Gülçin ALSAN tarafından okundu, Denetçi raporu hakkında görüş bildirmek üzere söz alan olmadı. Denetçi rapor raporu oy birliği ile ibra edilmiştir.

      Gündemin 5 nci maddesi; Bilanço gelir-gider hesapları Nülifer ALTAY tarafından okundu, Okunan raporlar hakkında söz alan olmadı.  Gelir- gider ve bilançonun kabulü oylamaya sunuldu. Oy birliği ile ibra edildi.

      Gündemin 6 ncı maddesi; Yönetim kurulu ve denetici seçimine geçildi. Yönetimde görev almak isteyen ya da seçilmesi önerilen kimse olup olmadığı soruldu. Söz alan Kadri ARICAN mevcut yönetim kurulu ve denetim kurulları ve yedeklerinin aynı şekilde bir yıl daha seçilmelerini önerdi, buna göre yönetim kurulu asil üyeliklerine 1 (bir) yıllığına Ahmet Turgay BAYINDIR, Emin Bülent KURTOĞLU ve Nilüfer ALTAY oy birliği ile seçilmişlerdir. Yönetim Kurulu yedek üyeliklerine Kadri ARICAN, Şükrü ŞİMŞEK ve Sadi HATİPOĞLU oy birliği ile seçilmişlerdir. Deneticiliğe asil olarak Osman ÇOLAK, denetici yedek üyeliğine Faruk CİVELEK 1 (bir) yıllığına oy birliği ile seçilmişlerdir.

Gündemin 7 nci maddesi; Hazine arazilerinin ve üzerindeki yapıların satın alınması veya kiralanması için yönetime yetki verilmesi oya sunuldu, oy birliği ile yönetime yetki verilmiştir.

Gündemin 8 nci maddesi; Sokak hayvanlarının belediye tarafından toplanmasının görüşülmesi, Turgay BAYINDIR söz alarak sitedeki kedilerdeki şikayetlerde en önemlisi sokak hayvanlarına sokaklarda özellikle kedilere mama, yemek artıklarının verilmemesini evcil hayvanı olan kat maliklerinin komşularını rahatsız etmemek şartıyla evlerinde besleyebilecekleri önerisinde bulunmuştur. Hamza ÇETİNKAYA söz aldı. Sitemizde birden fazla hayvan (kedi-köpek) beslenmediğine şahit olmaktayız. Buna engel olunmalıdır. Ayrıca sahildeki işletmeci Makara restoran tarafından beslenmekte olan köpek tehlike ve rahatsızlık yaratmaktadır. Makara restoran yetkilileri ile görüşülerek köpeğin mutlaka gönderilmesi gerektiğini yönetimin bu konuda gerekeni yapmasını talep etmiştir.

       Gündemin 9 ncu maddesi; Tahmini bütçe Turgay BAYINDIR tarafından okundu. Söz alan olmadı oy birliği ile kabul edildi.

      Gündemin 10 ncu maddesi; Dilek ve temennilerde Söz alan Süreyya ASTARCI, 102 nolu ev üstüne konulan güneş enerjisi yüksektir dedi ev sahibinin uyarılarak diğer evler ile aynı seviyeye getirilmesini talep etmiştir. Hamza ÇETİNKAYA; site ring aracının akşam 21.00 ile 24.00’ da havuz başına çıkmak isteyenler için çalışmasını talep etmiştir. Çatılarda gün ısı olmayan, antensiz, klima motorsuz bir görüntü olmasını temenni etmiştir. Orhan SALMANLI söz alarak merdiven aralarındaki çiçekli alanların peyzajın yeniden düzenlenmesini talep etmiştir.

      Gündemin 11 nci maddesi; Divan başkanı tarafından toplantı saat 22.50 itibari ile kapatılmıştır.